ART / Lithographs / Litograph in colors 8155190
nr 815 5190
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), 6/200, subject size: 27x40,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Roland Svensson (1910-2003), 6/200, motivets mått: 27x40
1000
SEK 600
Monday Mars 25 2013
at 19:21:37
100 kr
500 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson